Montáž a servis

Záruka správné instalace
Jak na to
Montáž a servis našich výrobku provádí naše montážní týmy.
Zkušení a proškolení montážníci vědí co montují, proto nechte montáž a servis na výrobci.
Nová okna je nutné vhodně namontovat do stavby. Pro perfektní funkčnost oken a dveří je utěsnění připojovací spáry velmi důležité.
Otázkou správné montáže oken a dveří se zaobíráme již desítky let. Jsem v kontaktu s výzkumnými ústavy v Praze a v Brně. Takto vznikla norma v podobě ČSN 74 6077 Okna a vnější dveře požadavky na zabudování. Každý montážník, výrobce oken, projektant nebo stavebník si může přečíst co má správná montáž oken splňovat.
POZOR!
Neodborná montáž a servisní zásah může kvalitní výrobek po několika letech zdegradovat a snížit životnost výrobku. Může docházet ke srážlivost vlhkosti, tvorbě plísní, a ztráte tepelné izolace. Všechny tyto aspekty mohou způsobit nasladní problémy s otevíraním a zavíranim okennych vyplní.
Montáž podle ČSN s pěnou chráněnou foliemi
Montáž musí být třístupňová: z vnitřní strany parotěsná folie, která chrání izolační vrstvu PÚ pěny před vlhkostní z interiéru, PÚ pěna firmy WÜRTH jako izolant a venkovní ochrana proti hnané vodě ve formě paropropustné folie nebo předstlačené pásky. 

Tento systém montáže zaručuje dlouhodobě funkční a těsnou připojovací spáru. U starších staveb nebo historických památek, jsme vyvinuli systém se společností WÜRTH. 
Předsazená montáž pomocí profilů VWM firmy WÜRTH
Pro moderní výstavbu pasivních domů, kde je nudné okna posunout do úrovně tepelné izolace máme řešení pomocí izolačních profilů VWM od firmy WÜRTH.

Systém profilů tvoří předsazený rám, okno je osazeno stejným způsobem jako ve stavebním otvoru včetně utěsnění připojovací spáry.
Montáž
Před zahájením montáže Vás bude kontaktovat náš odborný pracovník, který stanoví přesný montážní postup ohledně typu výrobku a stavební připravenosti.
Jaroslav Němec - Koordinátor montáží
777 850 430
nemec@nenadal.cz
Servis
Servis našich výrobků
Servis oken a dveří je důležitý faktor k celkové životnosti.
Proto již několik let nabízíme možnost servisních zásahů na naše výrobky.
Při realizaci Vaši zakázky může být uzavřena servisní smlouva a prodloužená záruční doba na více jak 15 let.
Kontakt
Nádražní 3740, Mělník 276 01
PROVOZNÍ DOBA:
PO – PÁ 6:00 – 15:00
IČ: 1630458
DIČ: CZ01630458
© 2024 NENADAL - Praha. Všechna práva vyhrazena
envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram