NA VÝROBĚ SE PODÍLÍ VÍCE NEŽ 60 PÁRU RUKOU,
CESTA K VÝROBĚ OKNA A DVEŘÍ NENÍ JEDNODUCHÁ, 
ALE MY JI ZVLÁDÁME

1.

Příprava výroby

Aby Vaše zakázka byla správně vyrobena musí se s maximální péči vypracovat výrobní plán.

V dnešní době používáme výrobní program ADULO GmbH. Náš specializovaný pracovník vypracuje pomocí programu nářezový plán, konstrukci okna a dveří s následnými exporty, které posílá do jednotlivých výrobních sekcí na CNC a NC stroje.
2.

Hrubý přířez

Zde začíná první etapa výrobního procesu našich výrobků. Pomocí NC optimalizační pily pečlivě upravujeme certifikované lepené hranoly, které se následně stávají základem pro naše kvalitní výrobky. Každý hranol dostane identifikační štítek, aby následná práce byla efektivnější pro další opracování.
3.

Úhlová obráběcí centra WEINIG

Na našich úhlových obráběcích centrech značky WEINIG UNICONTROL 5 precizně zpracováváme jednotlivé vyčepované díly, které již mají požadovanou profilaci. Tyto díly pečlivě spojujeme pomocí kvalitních etážových lisů, čímž vytváříme klíčové polotovary pro naše okna a dveře.
4.

Opracování polotovarů na centrech CNC BIESSE

Polotovary oken a dveří jsou zakládány na obráběcí centra CNC a jsou opracovávány s maximální přesností. CNC vyfrézuje polodrážky křídel, odtokové žlaby, závěsy, zámky, záskočky a všechny další úkony, které jsou u jednotlivých oken a dveří nutností.
5.

Ozdobné prvky

Špaletová okna, ale i vstupní dveře a portály běžně vyrábíme se všemi historizujícími prvky – včetně řezbovaných hlavic, historizující kování, ozdobné římsy a jiné. Všechny ozdobné úpravy jsou konzultovány s investorem a památkovým úřadem, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků - jak vizuálních, tak technických.
6.

Povrchová úprava

Klíčovým faktorem pro trvanlivost, preciznost a kvalitu našich výrobků je povrchová úprava s použitím vodou-ředitelných barev.

Postup povrchové úpravy zahrnuje následující kroky: Po vyrovnání nerovností provádíme máčení vodou a následné broušení, aplikujeme základní máčení pro ochranu před škůdci, plísněmi a hnilobami, opět následované broušením, dále aplikujeme izolační mezivrstvu pomocí vysokotlakého zařízení a nakonec provedeme vrchní nástřik s UV filtrem pro ochranu před povětrnostními vlivy.
7.

Kompletace výrobků

V této sekci výroby se vše schází a do sebe zapadá. Provádí se montáž kování pro určité typy oken a hranové a středové těsnění. Zkouší se funkčnost celého výrobku.
8.

Zasklívání

Sklo na oknech a dveřích uchycujeme pomocí zasklívacích lišt. Zasklívací lišty řežeme na optimalizačním NC pile Omga, která díky své přesnosti upraví lišt pod přesným úhlem a rozměrem. Následné silikonování a tmelení skel provádíme s maximální péči a přesností.

Kontrola kvality

Všichni naši pracovníci se řídí interními vnitřními předpisy kvality proto všechny dílčí fáze výroby jsou kontrolovány pověřenými zaměstnanci, aby vše bylo provedeno ke spokojenosti zákazníka. Následně probíhá finální kontrola výrobku:
Kontaktujte nás
Náš tým je připraven zodpovědět na vaše dotazy, poskytnout další informace a pomoci vám s vašimi potřebami týkajícími se našich výrobků. Nebojte se nás kontaktovat a společně najdeme ideální řešení pro vaše požadavky. Představení naši výrobků Vám rádi ukážeme ve vzorkové prodejně v Mělníce.
Kontakt
Nádražní 3740, Mělník 276 01
PROVOZNÍ DOBA:
PO – PÁ 6:00 – 15:00
IČ: 1630458
DIČ: CZ01630458
© 2024 NENADAL - Praha. Všechna práva vyhrazena
envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram